Персони

26 Червня 2018
Веселий Василь. ДОСЬЄ
Василий Веселый

Василий Веселый

Бізнесмен

Голова і власник ТОВ "Концерн "Київпідземшляхбуд".

Біографія:

Народився 14 серпня 1981 року в місті Дрогобич. У 2004 році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка (спеціальність "Правознавство"). Другу вищу освіту здобув у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю "Газонафтопроводи і газонафтосховища".

З 2004 по 2005 рр. працював службовцем державної виконавчої служби Львівського обласного управління юстиції. У 2005-2012 рр. займав посади в комерційному секторі економіки. У 2012 році став директором Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта". Щоб зберегти поштові відділення в регіоні, яким мер Андрій Садовий відмовлявся продовжувати термін пільгової оренди, Василь Веселий ініціював колективний виступ депутатів з вимогою про надання цим відділенням приміщень в оренду на пільгових умовах. Депутатам вдалося домогтися таких пільг, подолавши накладене раніше вето міського голови. З 2014 рік був комерційним директором УДППЗ "Укрпошта". Під його керівництвом підписані ексклюзивні договори з ПАТ "Укртелеком", згідно з якими доставка рахунків телефонного оператора проводилася лише через поштові відділення "Укрпошти". Ця послуга принесла "Укрпошті" додатково 20 млн грн доходу. Також були регламентовані нормативні терміни на доставку періодичних друкованих видань по Україні. З 2015 по 2016 - помічник-консультант народного депутата України.

З листопада 2016 року - голова і власник ТОВ "Концерн "Київпідземшляхбуд". В кінці 2017 року компанія "Київпідземшляхбуд" під керівництвом Василя Веселого продемонструвала відповідальний підхід до реалізації інфраструктурних проектів, замінивши ділянку колектора в центрі Києва достроково з гарантією 100 років на виконані роботи.

Концерн "Київпідземшляхбуд" в березні 2018 закінчив реконструкцію колектора по вул. Сім'ї Кульженків. Більше 1500 метрів залізобетонного трубопроводу, який знаходився в аварійному стані, замінили на сучасні склопластикові конструкції.

Василий Веселый

Ссылки:

Василь Веселий LinkedIn

Василь Веселий Google+

Василь Веселий YouTube

Василий Веселый  Twitter

Василий Веселый LiveJournal

Василь Веселий Liga.net

Василь Веселий Лівий берег

Василь Веселий Vimeo

Василь Веселий Bigmir

Василь Веселий i.ua

Найбільш тісно пов'язаний з:

Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов

Компромат

Український олігарх Петро Димінський збирається продати український телеканал ZIK. У числі потенційних покупців телеканалу французькі ЗМІ називали Василя Веселого.

Цитати:

Участь в акції "Дерево пам'яті" на честь загиблих героїв АТО

Обов'язок кожного чоловіка - посадити дерево в ім'я продовження життя на землі. Бійці, які віддали свої життя за Україну, вже не зможуть цього зробити, тому ми прийняли рішення приєднатися до акції "Дерево пам'яті" і висадити клени в пам'ять про полеглих героїв. Ми готові допомагати активістам ГО "Справа" в подальшому доглядати за саджанцями. Ця алея - місце, куди зможуть прийти родичі і близькі загиблих воїнів, де гулятимуть наші діти і внуки, коли в нашій країні настане довгоочікуваний мир.

 Закінчення "Київпідземшляхбудом" реконструкції колектора по вул. сім'ї Кульженків

Об'єкт, який ми будували кілька років, був дуже непростим. Підземні комунікації - це велика відповідальність. Виникали непередбачувані труднощі і з технічною стороною реалізації проекту, і з фінансуванням. Але у Концерну є 80-річний досвід подолання технологічних труднощів і чудова команда інженерів, менеджерів, працівників. Все зроблено на совість, як завжди. Київ може на нас розраховувати!

Регламентовані нормативні терміни на доставку періодичних друкованих видань по Україні

Доставка залишається нашою соціальною функцією – часто ми є єдиним зв’язком для людей з найвіддаленіших куточків країни із зовнішнім світом, – заявив у своєму інтерв’ю Редакторському порталу комерційний директор Укрпошти Василь Веселий. – Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію, позиція і міністра, і підприємства така: тарифи на доставку преси не піднімати. Ні цьогоріч, ні в наступному році.

Волонтерська допомога АТО:

За час проведення АТО надає матеріально-технічну допомогу:

- воїнам-прикордонникам (постачання кевларовими касками);

- батальйону "Святого серця" (ремонт машини стоматології для надання медичної допомоги в Луганській області);

- 23-й окремій бригаді охорони громадського порядку Нацгвардії;

- для військових, які несуть службу в зоні бойових дій, підготовлено подарункове видання "Фронтового Кобзарика" Т.Г. Шевченко;

- надав допомогу ГО "Справа" в реалізації всеукраїнської акції "Дерево пам'яті" на честь загиблих бійців АТО;

- подарував 55 ОАБр необхідну звукову апаратуру і надав матеріальну допомогу для ремонту КрАЗу, що знаходиться на балансі частини;

- передав в АТО дизельний генератор для безперебійного забезпечення електроенергією стоматологічних мобільних кабінетів, де надається медична допомога військовослужбовцям.

 

Благодійна допомога:

- став генеральним спонсором юнацького боксерського турніру в м. Коломия;

- допоміг Дрогобицької гімназії ім. Лепкого відремонтувати комп'ютерний клас;

- разом з ГО "Інтегрум" організував новорічні свята для дітей з складними життєвими обставинами.

Нагороди

Подяка Міністерства інфраструктури України, грамота Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, почесний знак "Кращому керівнику підприємства Львівської області".

Сімейний стан

одружений, виховує сина.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович