Персони

26 Лютого 2018
Екс-ватажка "ЛНР" Плотницького шукають по російських СІЗО
Ігор Плотницький, джерело фото:

Ігор Плотницький, джерело фото:

Плотницького розшукують по СІЗО в РФ

Колишнього ватажка окупованих районів Луганської області Ігоря Плотницького не знайшли в СІЗО №1 в Санкт-Петербурзі, але він може бути заарештований в іншому місті РФ.

Про це повідомляє телеканал "Дождь" з посиланням на члена Громадської спостережної комісії Романа Ширшова.

За його словами, він побував в слідчому ізоляторі Санкт-Петербургу, де надав список людей, з якими планував поспілкуватися, серед яких був і Плотницький.

Однак там йому повідомили, що екс-ватажка луганських бойовиків серед ув'язнених немає.

Ширшов заявив, що планує звернутися в Федеральну службу виконання покарань, щоб уточнити, чи не знаходиться Плотницький в якомусь іншому СІЗО.

Телеканал також повідомляє, що раніше інформацію про те, що колишній ватажок бойовиків ОРЛО заарештований і утримується в слідчому ізоляторі в Санкт-Петербурзі повідомив так званий "перший помічник глави" окупованого Луганська.

Бойовик заявив, що Плотницький не живе на Рубльовці, а знаходиться в "Крестах" (СІЗО №1 в Санкт-Петербурзі - ред.) І дає "дуже хороші свідчення".

Також він повідомив, що нібито після його свідчень був заарештований "його куратор-подільник, один з господарів Алчевського меткомбінату", прізвище якого бойовик не пам'ятав або не захотів називати.

На телеканалі уточнили, що мова йде про арештованого напередодні Олега Мкртчана, главу групи "Індустріальний союз Донбасу", флагманським активом якого є Алчевський металургійний комбінат.

Вдень 21 листопада 2017 року біля так званих адміністративних будівель "ЛНР" з'явилися озброєні люди без розпізнавальних знаків, були перекриті під'їзди до адміністрації "республіки" та "МВС". ЗМІ пов'язують ситуацію із звільненням з посади "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета ватажком луганських терористів Ігорем Плотницьким. Проте перший йти з роботи відмовився. Деякі "службовці" фейкового міністерства напередодні звернулися до Плотницького, підтримавши "Корнета" (прізвисько Ігоря Корнета, - Ред). Упродовж дня в Луганську не працювало радіо та телебачення. Ввечері у соцмережах поширили відео в'їзду до міста великої колони військової техніки.

Ввечері 21 листопада президент Петро Порошенко скликав воєнний кабінет РНБО через загострення в Луганску. У повідомленні прес-служби глави держави, зокрема, йшлося про в`їзд великої кількості військової техніки до Луганська з Росії.

23 листопада з`явилося відео, де людина, схожа на Ігоря Плотницького, йде аеропортом "Шереметьєво". Плотницького замінив "міністр держбезпеки "ЛНР" Леонід Пасічник.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери