Персони

04 Травня 2018
Притула висловився про напад на Найєма: Нардепу довелось отримати в морду, щоб почати ототожнювати себе із "черню"
На думку шоумена, за такі інциденти повинні бути покарані всі, незалежно від статусу

Український шоумен і волонтер Сергій Притула прокоментував ситуацію з нападом на нардепа Мустафу Найєма, якому чотири молодих хлопця зламали щелепу.

Своє бачення ситуації ведучий описав на своїй Facebook-сторінці. Як зазначив Притула, йому чисто по-людські дуже шкода Найєма.

"Проте я весь час не міг позбутись якогось відчуття, яке заважало співчувати на всі 100%. Я не маю якогось упередженого ставлення до людини, через її статус. Я не вважаю, що якщо людина депутат, то автоматично поганий", - написав Притула.

Шоумен вважає, що за такі дії повинні відповідати всі люди, незалежно від їх статусу або статусу жертви. "Все херня в тому, що якраз коли б’ють вчителя, лікаря чи бухгалтера, то всі дружно обтираються і розходяться. Не так прості люди, а насамперед чиновники. Пан депутат "в кои-то веки" потрапив у середовище тої самої "черни". Пацани зальотні, прожигатєлі жизні. Ну не знали вони, що то депутат. І вчинили з ним точно так, як би вчинили з будь-ким іншим, хто б потрапив їм під руку. Так, як по всій країні вже багато років вчиняють ті, хто має відчуття безкарності. Бо хтось є за спиною, бо "покришують", бо можна відкупитись, можна "порішати". Пан депутат, навіть якщо заявляє про опозиційність, все-одно залишається частинкою влади. Частинкою системи, яка закостеніла", - висловився Притула.

"Просто для одних ця система робить поблажки, а інших возить обличчям в лайні по повній програмі", - написав Сергій. Притула шкодує, що таке сталося з нардепом, а також сподівається на те, що якщо таке станеться з простим вчителем або лікарем, то система покарає кривдника за законом. "Дуже прикро, що народному депутату вломили щелепу. Чоловік він молодий, балакучий. Щелепа б пригодилась. Але ще прикріше, що нардепу довелось отримати в морду, щоб почати ототожнювати себе із "черню", - підсумував шоумен. 

Увечері 30 квітня внаслідок конфлікту на дорозі невідомі зламали щелепу Мустафі Найєму. У лікарні також народному депутату діагностували струс мозку.

Народний депутат України Антон Геращенко повідомив про затримання трьох осіб, які підозрюються у вчиненні нападу на Мустафу Найєма

Найєм заявив, що один з учасників конфлікту, який не був затриманий поліцією напередодні, вилетів з України до Баку.

Нові досьє

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США